Odhalte se…

Spíte na boku? Nosíte roláky? Nevyjdete ven bez šátku kolem krku? Pak možná schováváte před světem i před sebou vrásky na krku a v dekoltu. Samozřejmě, že s věkem se počet vrásek zvyšuje, o tom žádná. Navíc, na krk a dekolt tak nějak zapomínáme, a to se nám dříve či později „vymstí“.

O křehkou pokožku dekoltu je zapotřebí pečovat co nejdříve, ideálně již od 25 let. Nestačí si namazat dekolt či krk běžným pleťovým krémem nebo prostě jen přetřít tělovým mlékem po sprchování. Pokožka krku a dekoltu je natolik tenká a speciální, že vyžaduje i speciální složení krému. Představujeme vám ideální řešení – krém No. 1 BUST pro váš hladký krk a dekolt.

Hlavní účinná látka krému No1 Bust je extrakt z kořenů rostliny Pueraria, která zajišťuje vysokou hydrataci pleti. Díky vysoké hydrataci dochází k obnovení kolagenových vazeb a pleť se pozvolna začne vyhlazovat a zpevňovat. Vrásky začnou být jemnější a mohou se časem vytratit úplně. Vypadá to jako malý, velký zázrak, ale není. Krém No. 1 BUST vážně funguje. Stačí jej používat. Účinky jsou patrné po zhruba 4 týdnech, ale spousta žen nám hlásí i mnohem dřívější účinky. A navíc, krém No. 1 BUST nádherně voní po pivoňce. Řeklo by se, že po jeho aplikaci nemusíte používat ani parfém 😊, ale to je samozřejmě lehká nadsázka.

Odhoďte roláky, klidně spěte na boku a vaše spánková vráska v dekoltu časem zmizí. Pokud budete pravidelně ráno i večer používat skvělý a fungující krém No. 1 BUST od di Angelo cosmetics.

Čas triček, tílek, šatů a halenek je tady. Vypadá to, že dekolt odhalíme dříve než obličej bez roušky…, tak se o něj postarejte.

Krém na krk a dekolt No. 1 BUST je vaše nové jarní MUST …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA ImageZměna obrázku