Jak na omlazení pleti?

Omlazení pleti je žádoucí pro každého ve věku nad 30 let. Proto jsme vyvinuli sérum s rostlinnými kmenovými buňkami Intense Stem Cell Serum které doopravdy funguje. K tomu, aby vyhladilo vrásky obličeje, krku i dekoltu mu stačí pouhé 4 týdny. Navíc působí jako neinvazivní lifting tak, že vypne povadající pokožku a kontury obličeje krásně zdůrazní. Toho všeho dosahuje díky obsahu jablečných kmenových buněk a dalších aktivních látek. Stále nevěříte? Fotografie níže vás o jeho kvalitách přesvědčí i beze slov.

Co vše sérum Stem Cell dokáže? Všimněte si například výrazného zjemnění vrásek na čele, okolo očí a rtů nebo vypnutí a vyplnění povadající pleti a sjednocení jejího tónu.
Co vše sérum Stem Cell dokáže? Všimněte si například výrazného zjemnění vrásek na čele, okolo očí a rtů nebo vypnutí a vyplnění povadající pleti a sjednocení jejího tónu.

Jak první testování séra pro omlazení pleti probíhalo

Naše testerka se nám hned na začátku svěřila, že „nemá ráda péči, která se do kůže hned vpije a pocitově jí nedodá žádnou vláhu. Když tedy zjistila, že je konzistence séra gelová a velmi lehká, obávala se, že nebude dostatečně výživné. Naštěstí hned po prvním nanesení zjistila, že se sice rychle vsakuje, ale na pokožce zanechává příjemný hydratační film. Samozřejmě si jím hned namazala taky krk a dekolt. A protože sérum není nijak parfémované, mohla si ho dovolit aplikovat i na oblast očí (a to má vážně velmi citlivé oči).“ (Přečtěte si celou recenzi omlazujícího séra Stem Cell.)

Anti-agingové Intense Stem Cell Serum, 30 ml, 2 450 Kč
Anti-agingové Intense Stem Cell Serum, 30 ml, 2 450 Kč

Které účinné látky Intense Stem Cell Serum obsahuje

Základem anti-agingového séra Di Angelo Cosmetics pro nejefektivnější omlazení pleti jsou už zmíněné kmenové buňky získané ze vzácných švýcarských jablek Uttwiler Spätlauber. Ty mají mimořádné regenerační a obnovující schopnosti. Při lehkém poškození se samy dokáží opravit. Stem Cell sérum dále obsahuje hloubkově hydratační sodnou sůl kyseliny hyaluronové a antioxidant v podobě extraktu z irského mechu.

Dopřejte své zralé pleti intenzivní a zároveň andělsky jemnou péči. Dopřejte jí Di Angelo Cosmetics!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA ImageZměna obrázku