Oslňte všechny svými rty

Třpytky přitahují pozornost a tím spíš na rtech. Jakmile si vezmete AngelLips, budete přitahovat mnohokrát víc pozornosti, než s obyčejnou rtěnkou. Užívejte si svůj večer…

Třpytivé rty na 8 hodin

Naše speciální patentovaná báze, která je šetrná ke rtům, udrží třpytky na rtech 8 hodin. Můžete pít, jíst nebo se líbat a glitry nevytváří otisky ani se nesmažou. AngelLips jsou prostě unikátní.

Neslíbatelné a voděodolné

Jedinečnost AngelLips spočívá v tom, že vydrží krásné celou noc. Aplikace je totiž voděodolná, takže nic vám nerozmaže třpytivé rty po celý večer.

Šetrné ke rtům

Naše třpytky jsou vypalované laserem a mají hladké okraje. Nepoškrábou vaše rty a nemusíte se bát ani když při aplikaci nějaké omylem slíznete. Šetrná ke rtům je i báze, která třpytky na rtech drží.

Garantujeme zvýšený počet očních kontaktů

Bude to k neuvěření s kolika pohledy se setkáte. Třpytivé rty přitahují pozornost jako nic jiného a díky nim budete hvězda všude, kam přijdete. Ať už zvolíte crazy barvu na party anebo elegantní barvu na denní nošení – všude si budete užívat zvýšenou pozornost.

Rychlé odlíčení

Angel Lips jsou voděodolné, to znamená, že je snadno odlíčíte olejovým odličovačem. Jednoduše navlhčíte odličovací tampon olejovým odličovačem a na několik vteřin přiložíte na rty. Olej rozpustí pevnost aplikace a snadno ji pak setřete. Snadné a praktické.

Rty s Angel Lips jsou neodolatelné

Třpytky Angel Lips jsou řezané a hlazené laserem. Mají vyšší lesk a nebudete věřit jak moc přitahují pozornost. Chcete-li si užít obdivné pohledy všech kolem vás, jsou Angel Lips nejlepší volbou.

Koupit

Věděli jste, že…

Jedna video recenze třpytek Angel Lips

Jak snadno se Angel Lips aplikují a jak vypadá výsledek? Mrkněte se sami…

Složení třpytek Angel Lips

Třpytky jsou jednoduchým kosmetickým produktem, ale stejně vás zajímá z čeho jsou, tak tady jsou veškeré ingredience. Navíc vše bez mikroplastů.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.