Objevte tajemství mládí s řadou Intense!

Péče o pleť je základem pro dosažení zářivého a mladistvého vzhledu. V DiAngelo Cosmetics jsme si toho vědomi a proto jsme vyvinuli řadu produktů nazvanou Intense, která přináší úžasnou intenzivní anti-aging kůru pro vaši pleť. Jsou to ty nejlepší produkty, které můžete pro svou pleť mít.

Prvním zázračným produktem z naší řady Intense je Intense Stem Cell sérum. Toto sérum obsahuje vzácné kmenové buňky, které mají schopnost obnovovat buněčnou strukturu pleti. Jeho účinky jsou opravdu pozoruhodné a pomáhají dosáhnout dokonalého omlazení vaší pokožky.

Druhým pokladem v naší Intense řadě je Intense Gold Treatment. Tato úžasná sada zahrnuje sérum Intense Gold, které je bohaté na kyselinu hyaluronovou, vitamíny E a C a také kolagen. Ale to není vše! K tomuto prémiovému séru je přiloženo 30 plátků ryzího 24 karátového zlata, které slouží jako pleťová maska. Sérum Intense Gold dokonale hydratuje vaši pokožku a dokáže pomoci plátky zlata kompletně vstřebat a vpracovat do pokožky.

Sérum Intense Gold je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí intenzivně hydratovat svou pleť a prožívat jedinečný pocit luxusu. Plátky zlata, které položíte na pleť se masáží rozmělní, což umožňuje účinný vstup účinných látek do pokožky.

V DiAngelo Cosmetics věříme, že péče o pleť by neměla být rutinou, ale rituálem, který vás pohladí nejen zvenčí, ale také zevnitř. A naše řada Intense vám umožní zažít tento magický rituál krásy. Připravte se na zářivou a zdravou pleť s našimi Intense produkty, které v sobě nesou sílu přírody a špičkových technologií pro dokonalou péči.

Vstupte do světa DiAngelo Cosmetics a objevte tajemství zářivé a mladistvé pleti.

Sleva!
Original price was: 1 250,00 Kč.Current price is: 950,00 Kč.

Anti-agingové sérum s kmenovými buňkami. 30 ml

2 850,00 

Exkluzivní set zlaté domácí péče - sérum se zlatem a plátky 24K zlata 30 ml zlatého séra + 30 plátků zlata

1 790,00 

Plátkové zlato - lístky z ryzího 24K zlata 30 plátků zlata