Na co se nás nejčastěji ptáte

Zde najdete odpovědi na své nejběžnější otázky.

Anti-agingové Intense Stem Cell Serum

Jak rychle anti-agingové sérum Intense Stem Cell Serum působí?

Díky obsahu sodné soli kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti ihned po nanesení séra pocítíte, že je vaše pokožka hloubkově hydratovaná. Jeho anti-agingové účinky budete moci zpozorovat už po 2 dnech a maximálních výsledků docílíte po 2 až 3 týdnech pravidelné aplikace.

Vytváří na pokožce lepivý film?

Anti-agingové sérum Intense Stem Cell Serum obsahuje sodnou sůl kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti, takže se do pokožky bezezbytku vstřebá. Žádný lepivý film proto na pokožce nevytváří.

Lze sérum nanést také na krk a dekolt?

Sérum Intense Stem Cell Serum je určeno nejen k omlazení pokožky obličeje, ale také dekoltu a krku, takže ho bez obav můžete nanést i tam.

Je možné po aplikaci séra nanést oblíbený krém?

Sérum Intense Stem Cell Serum můžete nechat působit samostatně, anebo po jeho aplikaci a dokonalém vstřebání do pokožky použít svůj oblíbený denní nebo noční krém. Aktivní látky obsažené v séru a vašem krému se vzájemně posílí a na pokožku budou mít synergický efekt.

Je vhodné pro těhotné a kojící ženy?

Pro aplikaci séra Intense Stem Cell Serum neexistuje omezení během těhotenství ani bezprostředně po něm.

Kolik séra je potřeba na pokožku nanést?

Rčení „méně je někdy více“ platí u anti-agingového séra Intense Stem Cell Serum dvojnásobně. Jeho účinek se nanesením většího množství nijak nezvýší, a proto ho na obličej, krk a dekolt nanášejte poskrovnu.

Sérum na růst řas No.1 Lash

Obsahuje sérum škodlivé hormony?

Neobsahuje. No.1 Lash je sérum pro růst řas se základem, který tvoří přírodní ingredience. Proto trvá až 4 měsíce, než řasy dorostou do maximální délky.

Musím No.1 Lash používat pravidelně?

Ano. Pravidelnost je důležitá. Ani květiny bez správné výživy neporostou tak hezky jako s ní. Sérum řasy vyživí, podpoří jejich růst a zpevní je. První balení séra doporučujeme aplikovat dvakrát denně – ráno a večer na suché a odlíčené linie řas. Další balení už stačí používat jen jednou denně nebo obden pro udržování délky a síly řas, které vám díky prvnímu balení narostly.

Jak dlouho mi jedno balení séra vydrží?

Jedno balení séra No.1 Lash obvykle vystačí na 5 až 6 měsíců každodenního používání.

Mohu sérum používat i s umělými řasami?

Určitě ano. Celá řada našich partnerských salonů se specializuje na nalepování řas a naše sérum No.1 Lash klientům prodávají jako vhodnou regeneraci řas.

Jak dlouho je sérum No.1 Lash na trhu?

Sérum pro růst řas jsme vyvinuli a uvedli na trh v roce 2010. U zákazníků je tak oblíbené, že se v Česku záhy stalo nejprodávanějším produktem ve své kategorii.

Hyaluronové sérum No.1 Gold

Zvládne odstranit také vrásky na čele?

No.1 Gold je účinný hydratační anti-age produkt a skvělý pomocník při postupném a přirozeném vyhlazení vrásek. Bude fungovat všude, kam ho nanesete.

Musím No.1 Gold používat pravidelně?

Ano. Aby byl efekt séra No.1 Gold dlouhodobý, je třeba ho na pleť pravidelně aplikovat.

Mohu se sérem používat svůj oblíbený krém?

No.1 Gold můžete používat samostatně nebo před nanesením vašeho oblíbeného pečujícího krému. No.1 Gold zesílí jeho účinek.

Krém na dekolt No.1 Bust

Je možné krém aplikovat i jinam?

Doporučujeme jej aplikovat na krk, dekolt a prsa. Po koupeli nebo sprše krém naneste na čistou a suchou pokožku a jemně ho do ní vmasírujte.

Dokáže krém zredukovat strie na prsou?

Ano, No.1 Bust příznivě působí i na strie. Pokud už je ale máte, žádný krém je úplně neodstraní. Nicméně je pomocí našeho krému můžete významně zredukovat.

Mohu No.1 Bust nanést na prsní dvorce?

Ano, můžete. Složky krému jsou vysoce hydratační a šetrné k pokožce, takže ani prsním dvorcům nijak neuškodí.

Krém pro okamžité vyhlazení vrásek No.1 Lift

Vyhladí No.1 Lift i vrásky na čele?

No.1 Lift je primárně vytvořen pro dokonalé vyhlazení vrásek kolem očí. Je možné, že u lidí, kteří mají na čele velmi jemnou kůži, bude fungovat i tam.

Co když se po nanesení objeví bílý film?

U krému No.1 Lift je méně skutečně více. Na dokonale odlíčenou a osušenou pleť se ho na obě oči nanáší jen velmi malé množství o velikosti poloviny hrášku. Pokud krému aplikujete příliš mnoho, tak se nestačí vstřebat. Pak může na pokožce zaschnout a vytvořit bílý film. V takovém případě je lepší pleť očistit navlhčeným tamponem a menší množství krému znovu nanést.

Jak dlouho je krém No.1 Lift na trhu?

No.1 Lift jsme na trh uvedli v roce 2011.

Pečující dezinfekční gel No.1 Hand

Kde se čisticí a pečující gel na ruce vyrábí?

Přímo v České republice.

Třpytky na rty Angel Lips

Nevytvoří na rtech tvrdou vrstvu?

Vůbec ne. I s Angel Lips budou vaše rty měkké a poddajné. Na omak třpytky samozřejmě ucítíte, ale rty zůstanou vláčné a stejně citlivé jako kdybyste na nich žádné glitry neměla.

Můžu Angel Lips použít i k líčení očí?

V zásadě ano. Třpytky mají laserem hlazený tvar, takže ani když náhodou spadnou do oka, nepoškrábou rohovku. Nicméně je potřeba je odlíčit olejovým odličovačem.

Co když budu třpytky používat každý den?

To klidně můžete. Pokud je ale hodláte nosit více než 3 dny za sebou, nezapomeňte na důkladnou hydrataci rtů.

Je možné se s Angel Lips na rtech líbat?

Jistě, že ano. Třpytky jsou voděodolné a nezanechávají žádné otisky, takže se na rty vaší drahé polovičky nepřilepí.

Zanechávají otisky na skleničkách?

Ne, nezanechávají. Angel Lips drží na rtech, dokud je neodlíčíte olejovým odličovačem.

Mohu s vaší bází použít i jiné třpytky?

Sami jsme to zkoušeli, ale ani s naší bází jiné třpytky nedrží, odpadávají a na rtech nevypadají dobře. Velikost, materiál i povrchová úprava třpytek Angel Lips je uzpůsobena naší speciální bázi, abychom vám zaručili ty nejlepší výsledky.

Na jak dlouho mi jedno balení Angel Lips vystačí?

Jedno balení třpytek vystačí až na 30 aplikací.