Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Sérum na růst řas No1 Lash

Obsahuje sérum škodlivé hormony?

Neobsahuje. No1 Lash je růstové sérum, postavené na přírodních ingrediencích. Proto trvá nárůst řas až 4 měsíce. Séra s hormony slibují nárůst již za několik týdnů – to je nesmysl a věřím, že nikdo zodpovědný by si nic takového na oční víčka nedával.

Jak rychle rostou řasy?

Měřitelný růst je cca 1 milimetr za měsíc. Maximální prodloužení bývá mezi 4 a 7 milimetry – o tolik budou vaše řasy delší, než je jejich původní délka.

Musím sérum používat pravidelně?

Ano. Pravidelnost je důležitá. Je to stejné jako s hnojením květin – bez živin také tak hezky nerostou. Sérum je pro řasy stejná výživa na podporu vlastního růstu a zpevnění. Doporučujeme první sérum aplikovat dvakrát denně (ráno a večer na suché odlíčené oko). Další balení už stačí jednou denně nebo i obden – jen na udržování délky a síly řas.

Jak sérum vypadá?

Vlastní sérum je lehce nažloutlá řídká průhledná kapalina bez chuti a vůně. Je nealergická i ani lidé s alergií nebo citlivýma očima jej mohou bez problémů používat.

Mohu sérum No1 Lash prodávat?

Ano, můžete. Stačí nám napsat email na info@diangelocosmetics.com a obratem se vám ozve někdo kompetentní. V České republice nás prodává spousta kosmetických nebo i kadeřnických salonů a eshopů s kosmetikou.

Hyaluronové sérum No1 Gold

Funguje No1 Gold i na vrásky na čele?

Sérum No1 Gold je vysoce účinná hydratace a produkt na zastavení stárnutí pleti. Je to skvělý pomocník k postupnému přirozenému vyhlazení vrásek. Bude fungovat všude tam, kam jej budete aplikovat.

Musím No1 Gold používat pravidelně?

Ano. Pleť je třeba denně hydratovat, aby byl efekt No1 Gold dlouhodobý. Jakmile si ale navyknete na příjemný pocit hydratované pleti, budete se na aplikaci celý den těšit a vězte, že si občas No1 Gold namažete i přes den. Pleť je pak okamžitě svěžejší.

Mám svůj oblíbený krém, mohu No1 Gold používat s ním?

No1 Gold má úžasnou vlastnost. Můžete jej používat i jen samotný, kdy hydratuje a obrací průběh stárnutí pleti, ale můžete jej používat i jako sérum pod váš oblíbený pečující krém. No1 Gold pak ještě zesílí jeho účinek.

Krém na dekolt No1 Bust

Kam všude se krém No1 Bust aplikuje?

Doporučujeme jej aplikovat od krku až pod prsa. Po koupeli naneste krém na suchou pokožku a dobře vmasírujte. Brzy poznáte, že úsilí s tím spojené se vyplácí.

Mohu používat No1 Bust na strije na prsou?

Ano. No1 Bust příznivě působí i na strije. Pokud už strije máte, žádný krém je úplně neodstraní. Můžete je ale díky našemu krému tak zmenšit, že budou mnohem méně vidět.

Mohu krém No1 Bust používat i na prsní dvorce?

Ano, můžete. Složky krému jsou vysoce hydratační a hojivé, nemohou tedy na žádné části lidského těla nijak škodit.

Krém na okamžité vyhlazení vrásek No1 Lift

Funguje No1 Lift i na vrásky na čele?

No1 Lift je primárně vytvořen pro dokonalé vyhlazení vrásek kolem očí. U lidí, kteří mají na čele velmi jemnou kůži krém může fungovat, ale nemůžeme to slíbit všem. Je to opravdu krém na okamžité vyhlazení vrásek kolem očí.

Musím krém No1 Lift používat pravidelně?

Můžete, ale nemusíte. Pokud jej používáte denně, působí aktivně proti vráskám, posiluje pleť a krom svého efektu na 5-8 hodin, kdy dokonale vyhladí vrásky kolem očí, působí také jako dlouhodobé péče proti stárnutí pleti. Můžete jej ale samozřejmě používat jen v těch dnech, kdy chcete vypadat o několik let mladší.

Mohu nějak zesílit efekt krému No1 Lift?

Pokud na suchou, odlíčenou pleť nejdřív nanesete tenkou vrstvu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové – nejlépe naše hyaluronové sérum No1 Gold, a přes něj pak No1 Lift, je efekt o trochu lepší a hlavně trvá déle. Kombinace No1 Lift a No1 Gold je velmi efektivní.

Pečující dezinfekční gel No1 Hand Cleaner

Mohu si koupit větší množství gelu No1 Hand?

Ano, právě tomu jsme přizpůsobili i cenu. Jeden kus stojí 250 korun, ale pokud jich vezmete víc, cena klesá až na 170 korun (při nákupu 10 kusů). Navíc pokud si koupíte alespoň 3, máte poštovné zdarma.

Třpytky na rty Angel Lips

Mohu se s AngelLips líbat?

Jistě, že ano. Třpytky jsou voděodolné a nezanechávají žádné otisky, takže Váš přítel nebude mít od glitrů plnou pusu.

Co když budu AngelLips používat každý den?

o klidně můžete. Při nošení déle než tři dny po sobě doporučujeme občas použít nějaké labello nebo jinou formu hydratace rtů, ale jinak s každodenní aplikací žádný problém není.

Na jak dlouho mi vydrží balení AngelLips?

Obsah třpytek i báze je připraven na cca 30 aplikací.