Revoluční produkt pro oblast dekoltu a poprsí

Stárnutí pleti je patrné zejména v oblasti dekoltu. Právě na tuto oblast jsme vyvinuli fantastický krém No1 Bust. Účinné ingredience krému obnovují pevnost a pružnost pleti a pozvolna zmírňují nebo i zcela vyhlazují vrásky v oblasti dekoltu a krku. Budete-li krém No1 Bust aplikovat i na ňadra, může dojít ke zpevnění pokožky i prsou samotných.

Mladistvý dekolt

Díky vysoké hydrataci, kterou krém No1 Bust zajišťuje, dochází k obnovení kolagenových vazeb a pleť se pozvolna začne vyhlazovat a zpevňovat. Vrásky začnou být jemnější a mohou se vytratit úplně. Pleť bude na pohled i na dotyk jemná a pevnější.

Jak krém No1 Bust funguje?

Krém No1 Bust je pečující produkt, takže se jedná o trvalejší a dlouhodobý efekt. Po cca 2 týdnech už jeho první výsledky budou patrné – pokožka se zpevní a bude o poznání mladistvější. Hlavní účinná látka krému No1 Bust je extrakt z kořenů rostliny Pueraria, která zajišťuje vysokou hydrataci pleti. Směs přírodních ingrediencí uzdravuje pokožku a působí na její omlazení. Krém No1 Bust zbavuje pleť toxinů a volných radikálů, čistí ji a napomáhá k obnovení tvorby kolagenu. Vysoká hydratace pleti proniká i do podkoží a tukových buněk, které ji absorbují a zvětšují svůj objem. Také i díky tomu dochází k vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Může dojít i k lehkému zvětšení objemu a zpevnění prsou samotných.

24 karátové zlato v krému No1 Bust!

V krému No1 Bust je bohatě obsaženo i 24 karátové zlato v koloidní formě. Jeho pozitivní vliv na organismus je známý už stovky let. Zlato zlepšuje mikrocirkulaci krve, působí jako účinný antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu, odplavuje toxiny z pokožky a obrací průběh jejího stárnutí. Krém No1 Bust je pro oblast dekoltu skutečně unikátní.

Čím ještě je No1 Bust pro pleť prospěšný?

Přítomnost koloidního zlata v krému No1 Bust zvyšuje účinky dalších přírodních ingrediencí, které působí ke stažení pórů pleti, ozdravení a vnitřnímu pročištění pokožky. Řada ovocných kyselin napomáhají k odstranění odumřelých buněk kůže, obnovení a zvýšení tvorby kolageny a zvýšení pevnosti kůže. Zelený čaj a řada vitamínů zajišťují přísun velkého množství antioxidantů a přispívají k omlazení a rozjasnění pokožky.

Jak se krém No1 Bust používá?

Ideálně každé ráno a každý večer nebo alespoň jednou denně večer po koupeli osušte pokožku a vmasírujte krém No1 Bust. Pokožku dekoltu, krku i prsou masírujte pomalými krouživými pohyby pár minut. Krém se tak lépe a rovnoměrně vstřebá a masáží dochází i ke stimulaci podkoží, díky čemuž krém může mí lepší účinek.

No1 Bust je unikátní krém na dekolt 

Omlazuje pleť v dekoltu i na krku, dělá jí pevnější a pružnější, napomáhá k vyhlazení vrásek i na krku. Při aplikaci na poprsí zpevňuje i jejich pokožku a v této oblasti působí opravdu efektivně.

Koupit

Věděli jste, že krém No1 Bust…

…je skvělý i na ruce?

Krém je plný úžasně efektivních látek pro hydrataci a zpevnění pleti. Po aplikaci a vmasírování krému do dekoltu si budete užívat i nádherně jemné pokožky na rukou.

Poslední video recenze krému No1 Bust

Testy na naše produkty můžete najít po celém internetu i sociálních sítích.
Bust jsme zatím moc nepromovali, tohle je zatím jediná videorecenze, tak se mrkněte…

Složení krému No1 Bust

V našem krému na dekolt je spousta úžasných aktivních látek, proto vám je chceme nejen vyjmenovat, ale hlavně popsat co umí a za jakým účelem jsme je do krému vmíchali.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.