Vraťte pleti pevnost a pružnost

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Neuvěřitelná síla kyseliny hyaluronové v kombinaci se šupinkami zlata však může proces stárnutí pleti zastavit a dokonce obnovit její pružnost a pevnost.

Znovu bez vrásek

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Unikátní směs vysoce kvalitní nízkomolekulární (230.000) kyseliny hyaluronové, zlata, vitamínu E a dalších ingrediencí zajišťuje vysokou hydrataci pokožky, obnovu tvorby kolagenu a posílení pevnosti pleti.

Jedna z nejlepších kyselin hyaluronových na trhu

Na trhu je řada přípravků s kyselinou hyaluronovu, která je však mnohdy v koncentraci pouze 2% V našem krému No1 Gold jsou 4% vysoce kvalitní nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která se nerozteče a skvěle se vmasíruje hluboko do pleti, kde působí. V našem přípravku nabízíme vysoce efektivní kysleinu hyaluronovu.

No1 Gold navrací mládí

Směs ingrediencí v produktu No1 Gold je unikátní pro udržení hydratace, obnovu buněčné struktury, zpevnění kolagenových vazeb a obnovení tvorby vlastního kolagenu. No1 Gold také detoxikuje pleť a zbavuje ji volných radikálů, chrání buňky a uzamyká vlhkost v pleti. Krom toho startuje ozdravné a omlazující procesy v pokožce.

Kombinace 24 karátového zlata a vitamínu E

Účinky zlata na pleť i celý organismus jsou dobře známé. Zlato detoxikuje, působí protizánětlivě, je důležité v zastavení stárnutí a napomáhá k obnově a tvorbě kolagenu. Vitamín E působí proti volným radikálům a zvyšuje pevnost pleti. V krému No1 Gold je na první pohled obsaženo velké množství šupinek zlata. Každý den tak můžete ze zlata čerpat stejný benefit, jako z masky z plátkového zlata v luxusním kosmetickém salonu.

Vysoce efektivní hydratace pleti

Unikátní produkt No1 Gold má fantastické účinky. Hned druhý den po aplikaci na své pleti poznáte jeho účinky a po jednom nebo dvou týdnech bude efekt krému dobře viditelný. Tím, že se jedná e velmi efektivní hydratační produkt, jej mohou používat i mladší ženy, které ještě nepotřebují hutné krémy, ale stačí jim jen efektivně hydratovat svou pokožku.

Hyaluronové sérum No1 Gold je jako dotyk exkluzivní péče u vás doma 

No1 Gold je jeden z našich nejlepších produktů. Jeho efektivitu a mimořádnou schopnost hydratace poznáte již po několika dnech.

Koupit

Věděli jste, že sérum No1 Gold…

můžete použít i pod váš krém?

No1 Gold je fantastickým produktem sám o sobě, avšak pokud jej použijete jako sérum pod váš oblíbený krém, zvyšuje jeho účinnost.

Složení hyaluronového séra No1 Gold

V séru No1 Gold je spousta úžasných aktivních látek, proto vám je chceme nejen vyjmenovat, ale hlavně popsat co umí a za jakým účelem je v séru máme.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.