Pečující čistič rukou

Perfektní péče o Vaše ruce. Náš nový produkt No1 Hand je dokonalým přípravkem. Vysoké procento alkoholu (Ethanol 75%) spolehlivě zlikviduje všechny viry a bakterie, ale vysoké procento pečujících látek zabrání vysušení pokožky Vašich rukou.

Dokonale čisté a zároveň hebké ruce

Prostředí a zdravotní situace zvyšuje nároky na naši hygienu, která začíná a končí dokonale čistýma rukama. Těma se dotýkáme věcí, lidí a jídla. Je tedy třeba mít je dokonale a mnohdy až sterilně čisté. Bohužel standardní dezinfekce silně vysušují pokožku rukou, která tím viditelně trpí.

Péče o pokožku rukou při vysoké míře dezinfekce

Vyvinuli jsme pro vás unikátní čistící gel, ve kterém se snoubí síla 75% alkoholu s účinnou péčí o pokožku na jakou jste od nás zvyklí. Vysoké procento alkoholu zajistí dokonalé vyčištění rukou od 99,9 % bakterií a virů. Vyvážený mix kyseliny hyaluronové, vitamínu E a glycerinu se pak postarají, aby pleť vašich rukou měla všechny potřebné složky pro jejich hydrataci.

Jak čistící gel No1 Hand Cleaner funguje?

Alkohol v koncentraci 75 % zabíjí všechny známé viry a bakterie. Je třeba gel aplikovat tak, jak nás všichni učí a minimálně 25 vteřin gel roztírat po dlaních, prstech i nehtových lůžkách, než budou ruce suché. No1 Hand Cleaner dokonale vyčistí pokožku vašich rukou a pečující složky se postarají o to, aby nevysychala a byla příjemně hebká.

Dlouhodobé používání

Čistící gel No1 Hand Cleaner je možné používat i dlouhodobě. Kyselina hyaluronová se stará o maximální zachování vlhkosti v pokožce, glycerin pokožku zjemňuje a vitamín E posiluje její ochranu před vysušením.

Správná aplikace

Vymáčkněte do dlaně dostatečné množství gelu a důkladně mněte dlaně o sebe. Nezapomeňte na prsty a nehty. Po 25 vteřinách máte ruce dokonale čisté a jakmile gel zaschne, máte hotovo.

Pozor na oči!

Základem čistícího gelu No1 Hand je vysokoprocentní alkohol – Ethanol 75%. Čistící gel se tedy nesmí dostat do očí. Dávejte tedy pozor a nedotýkejte se očí dokud gel zcela nezaschne a alkohol se neodpaří.

No1 Hand skrývá mimořádnou péči 

Náš antibakteriální pečující gel na ruce není aktuální jen dnes.
Starost o čisté ruce nás provází celý život a zejména pro děti je čistící gel s pečujícími složkami na jejich jemné ruce nedostižitelným pomocníkem.

Koupit

Věděli jste, že čistící gel No1 Hand…

zaručí sterilně čisté ruce a jemnou pokožku?

No1 Hand je jediný skutečně pečující desinfekční gel na trhu za více, než příznivou cenu.

Složení čistícího gelu No1 Hand

V našem dezinfekčním gelu je řada úžasně účinných látek, proto vám je chceme nejen vyjmenovat, ale hlavně popsat co umí a za jakým účelem je v séru máme.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.

Mohu si koupit větší množství gelu No1 Hand?

Samozřejmě. Jeden kus stojí 145 korun, při objednávce alespoň 10 kusů je cena 100 korun.