Nechte své oči promlouvat

Dlouhé řasy dodají Vašemu pohledu neodolatelnou svůdnost a charisma. Díky unikátnímu složení séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou o cca 4 až 7 mm oproti jejich dnešní délce, zesílí objem, získají tmavší barvu a začnou růst i ty tenoučké řasy, které dosud byly jen slabé a takřka neviditelné. To způsobuje efekt, že řas je najednou víc. Nárůst poznáte již po prvním měsíci, maximum efektu je dosaženo po cca 4 měsících. Sérum No1 Lash v očích nepálí ani nezpůsobuje zarudnutí.

Nekonečně dlouhé řasy

Díky séru No1 LASH řasy rostou rychleji a vyrostou na cca dvojnásobek jejich původní délky. Řasy také získají větší objem, jsou pevnější, pružnější a zdravější. Začnou růst i řasy, které nejsou na první pohled vidět, takže řasy celkově zhoustnou. Budete mít krásnější řasy, než jste kdy snila.

Jak sérum No1 Lash funguje?

Revoluční složení séra No1 LASH a zejména směs nano peptidů, které jsou v séru bohatě obsaženy, pronikají přímo do kořínků řas a vyživují je. Díky své velikosti se dostanou hlouběji do tkáně, než jiné přípravky, a intenzivně tak působí přímo v koříncích řas. Bohatě je vyživují, zlepšují mikrocirkulaci krve a doslova nutí řasu růst rychleji. Díky zpevnění vazby kořínků a vlastních řas pak trvá téměř dvakrát tak déle, než řasa vypadne. Proto může narůst delší a silnější. Sérum No1 Lash je možné používat i na obočí.

Jak sérum No1 Lash používat?

Dvakrát denně (ráno a večer) natřete sérum na horní i spodní víčka přímo ke kořínkům řas. Po vstřebání séra (cca 2 minuty) můžete oko líčit nebo ošetřit krémem tak, jak jste běžně zvyklí.

Proč je No1 Lash nejlepší?

Sérum na růst řas No1 Lash je přírodní produkt s mnohaletou historií na trhu a mnoha tisíci uživateli prověřenou efektivitou, který je možné používat libovolně dlouho, a to i v období těhotenství nebo kojení. Sérum No1 Lash používají již desetitisíce uživatelů v celé řadě zemí. Díky prokazatelnému a ověřenému efektu se k našemu séru No1 Lash vrací a používají jej dlouhodobě.

Správná aplikace

Růstové sérum na řasy No1 Lash má v zavírátku umístěný aplikátor, který je podobný aplikátoru na lescích na rty. Absorbuje to sebe potřebné množství séra a pak stačí jen lehce potřít oční víčka u kořínků řas – tam, kde si malujete linku. Na jedno namočení stačí přejet všechna čtyři víčka – není potřeba na každé víčko znovu namáčet aplikátor – víčka stačí opravdu jen lehce navlhčit a potřebné množství séra se ke kořínkům dostane.

Umělé řasy

No1 Lash je přípravek na bázi vody, a tak nerozpouští lepidlo, kterým se lepí umělé řasy. Sérum na růst řas No1 Lash proto můžete používat i pokud máte umělé řasy.

No1 Lash je opravdu účinné sérum 

Funguje v každém věku a bude fungovat i na vaše řasy. Vyzkoušejte jeho efektivitu. Zážitek z vlastních krásně dlouhých řas je k nezaplacení.

Koupit

Věděli jste, že sérum No1 Lash…

…můžete používat i na lepené řasy?

Naše sérum je na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo. Naopak – posiluje a regeneruje Vaše řasy, takže nebudou tolik vypadávat. A samozřejmě začnou růst.

Poslední video recenze séra No1 Lash

Testy na naše produkty můžete najít po celém internetu i sociálních sítích.
Tahle je zatím nejnovější, tak se mrkněte…

Složení séra No1 Lash

V našem séru je spousta úžasných aktivních látek, proto vám je chceme nejen vyjmenovat, ale hlavně popsat co umí a za jakým účelem je v séru máme.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.