Splňte si sen o nekonečně dlouhých řasách

Kdo by nesnil o nádherně dlouhých řasách? Díky unikátnímu složení séra pro růst řas No.1 Lash získáte svůdný pohled. Nejen, že díky séru řasy vyrostou o 4 až 7 milimetrů oproti své aktuální délce, ale navíc budou vyživené, posílené, zvětší svůj objem a ztmavnou. Kromě toho vaše řasy zhoustnou, protože sérum vyživí a zviditelní i ty nejtenčí řasy, které byly dosud takřka neviditelné. První výsledky zpozorujete za 4 týdny, ale největšího účinku dosáhnete po 3 měsících pravidelné aplikace No.1 Lash. Sérum v očích nepálí a nezpůsobuje zarudnutí očního okolí.

Jak sérum na růst řas No.1 Lash funguje?

  • Sérum No.1 Lash přímo vyživuje kořínky řas i obočí. Navíc obsahuje unikátní směs nanopeptidů pro podporu jejich růstu.
  • Díky séru se výrazně prodlužuje růstová fáze a oddaluje doba, kdy řasa přirozeně vypadne.
  • Růst začnou i jemné řasy, které dosud nebyly vůbec vidět. Díky tomu, stejně jako obočí, viditelně zhoustnou.
  • Vaše řasy budou díky séru No.1 Lash výrazně delší a objemnější.
  • Za 3 měsíce pravidelného používání séra No.1 Lash, které se snadno aplikuje, budou vaše řasy objemnější, pevnější, pružnější, zdravější a až o 7 milimetrů delší.
  • První výsledky účinků séra uvidíte už po 4 týdnech.
  • Sérum No.1 Lash funguje i na obočí.

Jak sérum na řasy No.1 Lash používat?

  • Sérum No.1 Lash aplikujte 2x denně na horní i spodní víčko přímo ke kořínkům řas do míst, kam si jinak malujete linku.
  • Můžete ho vetřít i ke kořínkům obočí.

Proč je No.1 Lash nejlepším sérem pro růst řas?

No.1 Lash je produkt s přírodní bází, který je na trhu už od roku 2010. Za tu dobu si jeho efektivitu ověřily desítky tisíc spokojených uživatelů po celém světě – mnozí z nich dlouhodobě. Vyzkoušejte i náš další oblíbený produkt No.1 Gold – sérum na pleť.

No.1 Lash je vysoce efektivní sérum na řasy!

Naše sérum pro růst řas No.1 Lash funguje opravdu u každého a jeho efektivitu si už ověřilo několik desítek tisíc spokojených uživatelů.
Staňte se jedním z nich!

Koupit

Věděli jste, že sérum No.1 Lash…

… si rozumí s umělými řasami?

Sérum No.1 Lash je na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo, kterým jsou umělé řasy přilepené k těm přírodním. Naopak! Naše sérum řasy posílí a regeneruje, takže nebudou tolik vypadávat. A navíc začnou růst!

Složení séra na řasy No.1 Lash

V našem séru No.1 Lash najdete spoustu aktivních látek, které vám níže představíme a zároveň vám prozradíme, jak v séru působí.

Koupit
Poštovné od nás máte ZDARMA nejen po ČR, ale i po celé Evropě!

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Zde najdete odpovědi na své nejběžnější otázky.