Vraťte čas o 10 let zpátky

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Jenže někdy, když se na sebe díváme a vzpomínáme na mladou pružnou pleť, nás občas napadá, jak by bylo krásné se vrásek zbavit. Náš převratný minerální krém No1 Lift Vaše vrásky vyhladí do 3 minut.

Znovu bez vrásek

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Nemusíte ani na ošetření botoxem, který umrtví Vaše mimické svaly a Váš výraz bude připomínat kartonovou masku. Náš unikátní minerální krém No1 Lift udělá stejnou práci, a to přímo před Vašima očima během několika okamžiků.

Jak krém No1 Lift funguje?

Díky minerálům, které jsou v krému obsažené, začne krém No1 Lift vypínat pleť okamžitě po nanesení. Pleť je doslova před očima vyrovnána, a tím vyhlazují jemné (někdy i hlubší) vrásky. Krém No1 Lift pleť také rozjasňuje. Efekt vyhlazených vrásek nastává po 2-3 minutách po aplikaci a vydrží po dobu cca 5-8 hodin.

Co dalšího dělá No1 Lift pro vaši pleť?

Kromě okamžitého vyhlazení vrásek působí krém No1 Lift také svými pečujícími složkami. V druhé fázi působení krému na pokožku se dostávají ke slovu nano peptidy, které po­kožku omlazují a regenerují i z dlouhodobého hlediska. Při pravidelném používání se může doba působení kré­mu prodlužovat a pleť bude pružnější.

Jak se krém No1 Lift používá?

Na každé oční okolí naneste velmi malé množství krému, nevklepávejte, pouze natřete tenkou vrstvu. V tomto případě platí pravidlo „méně je více”. Po dobu cca 3 mi­nut nedělejte grimasy, krém se musí rovnoměrně vstře­bat. Během 2 minut uvidíte, jak se pleť vypíná a vrásky mizí. Po úplném zaschnutí krému můžete nanést běžný hydratační krém, který usnadní nalíčení a aplikaci korek­toru či make-upu. Na noc krém No1 Lift omyjte nebo odličte běžným odličovačem. Pokud by se Vám v místě, kam jste krém aplikovali, vytvořil bílý „film” nebo jemné bílé krystalky, potom jste krému No1 Lift nanesli pří­liš mnoho. V tomto případě krém setřete navlhčeným ubrouskem nebo omyjte vodou a naneste znovu, tento­krát menší množství.

Dlouhodobé používání

Jelikož krém No1 Lift je efektivní produkt s dobou účinnosti kolem 5-8 hodin, můžete jej aplikovat i několikrát denně. Jakmile zaznamenáte, že se pleť vrací do původní podoby, můžete se odlíčit a nanést krém No1 Lift znovu – tím se doba působení významně prodlouží. Stejně, jako je tomu u cvičení – opakované protahování zesiluje danou partii. Tak působí No1 Lift i na oční okolí. Opakovaná aplikace posiluje pokožku a dělá ji pružnější. Může tak vést ke zmírnění vrásek jako takových.

No1 Lift je skvělý pomocník do kabelky 

Jdete na večírek nebo jste potkala někoho, na koho chcete zapůsobit? Během 2 minut můžete být bez vrásek. Stačí jen potřít vrásky krémem No1 Lift a ony na dlouhou dobu zmizí.

Koupit

Věděli jste, že krém No1 Lift…

je nealergický?

Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

Videa, která ukazují tříminutový efekt krému No1 Lift

Vyzkoušeli jsme krém No1 Lift na různé typy lidí. V první videu jsme požádali náhodnou dámu na jednom veletrhu, jestli si můžeme natočit jak funguje náš krém i na jejích vráskách.

Ve druhém videu jsme si postavili stánek v obchodním centru a náhodně oslovovali kolemjdoucí, jestli si je také můžeme natočit. 

Mrkněte se na výsledek sami…

Složení krému No1 Lift

V krému je řada úžasných aktivních látek, a proto vám je chceme nejen vyjmenovat, ale hlavně popsat co umí a za jakým účelem je v krému máme.

Koupit
Poštovné máte od nás zdarma nejen pro ČR a na Slovensko, ale i po celé Evropě.

Nejčastější otázky

Zajímá vás spousta věcí, které rádi odpovídáme. Seznam těch úplně nejčastějších otázek jsme pro vás připravili zde.