Professional Gold Treatment – péče pro kosmetické salony

Nový rozměr péče o pleť – ošetření plátkovým zlatem! 

Chcete do svého salonu zavést ošetření pleti 24karátovým zlatem? Přesně tuto proceduru nabízíme v kabinovém balení.

90 plátků ryzího zlata spolu se 400ml jedinečného séra, vyrobeného přímo pro práci se zlatými plátky zaručuje minimálně 30 plnohodnotných ošetření pro Vaše klientky.

Kosmetické ošetření naším plátkovým zlatem je efektivnější, než jsme vůbec doufali – naše zlato se kompletně vstřebá do pleti, kde dělá zázrak. Plet´ je sjednocená, rozzářená a nádherně hebká 2-3 dny po ošetření. 

Zlato navíc zlepšuje kuperózu a jiné začervenání pokožky. Je to ošetření, které Vaše klientky musí zažít a pak se budou rády vracet.

Professional Gold Treatment

Zlatá péče výhradně pro použití v kosmetických salonech.
90 plátků 24K zlata, společně se 400 ml jedinečného antiagingového séra, speciálně vytvořeného pro správnou reakci s plátky zlata, které se zcela vstřebají do pleti.

Technický postup procedury a dodávky do salonů na vyžádání.

Professional Decolette Treatment

400ml kabinové balení jedinečného krému výhradně pro kosmetická studia, který se specializuje na péči o pokožku v dekoltu, na krku a na prsou. Správnou aplikací dokáže redukovat vrásky v dekoltu, vypínat pleť na krku a dokonce zpevnit i poprsí.

Technický postup procedury a dodávky do salonů na vyžádání.

Jestli chcete ve svém salonu odprezentovat a vyzkoušet naše produkty, zejména zlaté ošetření pleti, neváhejte nám napsat nebo zavolat, rádi za Vám přijedeme.

 

email: info@diangelocosmetics.com

telefon: 774 404 912