Nový rozměr péče o pleť: Professional Decolette a Professional Gold Treatment

Milé kosmetičky a majitelky beauty salonů, máme pro vás úžasnou novinku! Přinášíme vám naše produkty v kabinovém balení, které jsou navrženy speciálně pro profesionální použití ve vašem kosmetickém salonu. Jsou to ty nejlepší produkty, které byste měly mít ve své nabídce, a přináší revoluční péči o dekolt a krk.

Prvním zázračným produktem je Professional Decolette krém na omlazení dekoltu a krku. Tento úžasný krém dokáže vysoce hydratovat pleť v oblasti dekoltu a krku, přičemž zanechává pocit svěžesti a mládí. Professional Decolette je navržen tak, aby poskytoval intenzivní omlazující péči a pomáhal vyhladit jemné linky a vrásky v této citlivé oblasti. Vaše klientky budou nadšené z viditelného zlepšení vzhledu svého dekoltu a krku.

Druhým pokladem je Professional Gold Treatment, který je synonymem pro luxus a výjimečnost. Tato jedinečná sada obsahuje vysoce účinné sérum, které je spojeno s 90 plátky ryzího zlata. Sérum Professional Gold Treatment proniká do pokožky s hlubokým účinkem, revitalizuje ji a dodává jí mladistvý vzhled. Plátky zlata, aplikované na pleť jako maska, poskytují úžasnou relaxaci a regeneraci. Naše měření prokázala, že hydratace pokožky se po použití této kůry zvýšila téměř o 90 procent. To je skutečně ohromující výsledek!

Chápeme, že pro vás je důležité nejen kvalita našich produktů, ale také jejich cenová dostupnost. Proto jsme při nastavení cen přemýšleli i o vás, kosmetičkách. I když budete nabízet svým zákaznicím příznivou cenu, můžete si být jisté, že vám tyto produkty přinesou zajímavý zisk. Navíc, Professional Decolette a Professional Gold Treatment jsou navrženy tak, aby se snadno začlenily do vašich stávajících rutin a není potřeba měnit značku, se kterou již pracujete.

Představte svým klientkám tyto fantastické produkty a přineste do svého salonu nový rozměr péče o pleť. Professional Decolette a Professional Gold Treatment od Di Angelo Cosmetics.

Jestli chcete ve svém salonu odprezentovat a vyzkoušet naše produkty, zejména zlaté ošetření pleti, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Salony má na starost Štěpánka Brusnická a ráda za Vámi přijede.

email: stepanka@diangelocosmetics.com

telefon – whatsapp: 774 404 912