Naše produkty si oblíbily…

Za celý rok je to top nejlepší produkt, jaký jsem měla v ruce, protože mi pomohl i s obočím. Používám to již 4 měsíce a pořád je tam ještě dost séra. Musím říct, že mi řasy narostly tak dlouhé, až se dotýkaly brýlí a můžu potvrdit, že opravdu funguje. Sérum je navíc na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo na řasy. Ty z vás, které mají umělé řasy, můžete tohle sérum s klidným svědomím používat, protože posiluje kořínky a řasy vám budou nejen méně vypadávat, ale navíc vám povyrostou. Sérum mohou používat i těhotné, protože neobsahuje hormony. S čím mi ale sérum opravdu pomohlo, je obočí. Používala jsem již řadu přípravků, ale tohle je skutečně bomba. Obočí mi krásně dorostlo a zahustilo se. Určitě můžu sérum No.1 Lash doporučit. Je to skoro svatý grál – nejlepší produkt za celý rok, co mi prošel rukama. 

Beauty by Katty / youtuberka

Sér na řasy jsem vyzkoušela několik. Mám velmi citlivé oči a většina sér jsem musela dát dál, protože jsem opravdu vypadala jako při zánětu spojivek (trvalo to většinou 3 – 5 dní). Nakonec jsem vyzkoušela toto sérum, po ktérém jsem měla první dva dny lehce červené víčka, nicméně NIC mě nepálilo a nenutilo si mnout očí. (Ještě přidávám, že jsem zkoušela umělé řasy v několika salonech a ani ty moje oči nezvládly) Takže pokud máte někdo podobně citlivé oči a bojíte se séra použivat, doporučuji toto. Jak jsem si zjistila, není vyrobeno jako vedlejší produkt kapek na oči, takže se nemusíte do budoucna bát, zároveň balení je velké, takže si porovnejte i množství výrobku a ceny a toto zvítězí. Ještě jedna rada – buďte trpělivé, protože záleží, v jaké fázi růstu máte řasy, dlouho to vypadá, že se nic neděje a pak jde všechno opravdu rychle. Řasy ztmavnou, prodlouží se a natočí 🙂

Karolina Krézlová / influencerka

Rozhodla jsem se vyzkoušet na vlastní kůži zázrak, zvaný sérum na řasy. Už nám tu redakcí proběhlo několik sér, tak jsem byla zvědavá, co je nového. Pořídila jsem si 4 a nejdříve jsem vyzkoušela, jak na to budu reagovat. Mám totiž citlivé oči a jak vím, některé séra štípou v očích a ty po nich červenají. Takže jsem si zkoušela sérum nanášet 2 dny vždy jedno na jedno oko s odstupem dvou týdnů. To abych viděla reakci a aby bylo jasné, že séra nereagují spolu navzájem. Musím uvést, že všechna ta, která mají tu tenkou štětinku na nanášení, mě štípala v očích a oči mi dost začervenaly. Po jednom v černém obalu se mi dokonce udělaly tmavé kruhy pod očima a jedno další (taky v černém) mě doslova pálilo. Jediné sérum, které mi oči nedráždilo, bylo zlaté sérum DiAngelo. Oči nezčervenaly, žádné tmavé kruhy se mi neudělaly, tak jsem ostatní odložila – nejsem přeci blázen abych zkoušela něco, co mě pálí a rudnou mi po tom oči – a začala testovat No.1 Lash. Sérum má hezkou krabičku a uvnitř je leták s návodem k použití v několika jazycích. Samotný flakon je zlatý a taky celkem hezký. Rozhodně vypadá dobře na poličce v koupelně. Samotné sérum je bezbarvé, nemá žádný zápach ani vůni, podle které byste jej mohly specifikovat. Má super aplikátor, kterým na jedno namočení obtáhnete všechna 4 víčka – tam, kam si dáváte linku. Sérum asi po minutě zaschne a můžete se normálně nalíčit – nemá to na růst žádný vliv. V návodu se píše aplikovat dvakrát denně – ráno a večer, tak jsem to tak dělala. Nejdřív máte asi týden pocit jakoby tlaku ve víčkách, ale to je zřejmě způsobeno tím, že řasy začínají absorbovat všechny ty ingredience a začínají růst. Pořád nic nepálilo ani nečervenalo, tak jsem byla ráda. Zhruba druhý – třetí týden jsem si začala říkat, že to začíná fungovat. Výrobce říká, že řasy rostou o asi milimetr za měsíc, a to by tak asi mohlo odpovídat. Rozhodně jsem docela brzy měla pocit, že řasy tmavnou. Po asi dvou měsících už jsem jasně viděla, že jsou řasy delší. Začaly mi růst i ty tenoučké světlé řasičky, které taky ztmavly, takže to opticky vypadá, že řasy zhoustly. A to je super. Poslední fotku, kterou taky přikládám, jsem udělala po 4 měsících. I když se píše, že řasy rostou až 6 měsíců, myslím že už i tohle je super. Za mě můžu No.1 Lash beze studu doporučit.

Erika Válková / redaktorka

Se sérem No.1 Lash jsem se seznámila na kosmetickém veletrhu v Holešovicích, kde jsem pracovala jako hosteska pro jinou firmu. Sérum jsem už znala, tak jsem si jedno koupila a začala pravidelně používat. Musím dodat, že je třeba pravidelně každý den sérum aplikovat na víčka ke kořínkům řas. Sérum neštípe, nepálí, ani po něm nečervenají oči. Toho jsem se trochu bála, protože několik kamarádek mělo séra jiných firem a oči je po nich pálily. No.1 Lash je přírodní a opravdu neštípe. Po měsíci si všimnete první změny a po asi 4 nebo 5ti měsících se růst ustálí a řasy zůstávají dlouhé. U mě je nárůst hezky vidět a všichni se mě ptají jestli mám řasy umělé. Nemám, jen používám No.1 Lash.

Nikola / studentka

Sérum používám už rok, teď mi dochází druhé balení, tak si ho znovu koupím. Řasy mám takové, v jaké jsem doufala. Jsou výrazně delší a hustější. A jak tady píše někdo přede mnou – když je dotáhnu řasenkou, vypadají lépe než umělé řasy mé kamarádky. Určitě ho můžu doporučit.

Šárka / překladatelka

No.1 Lash je fantastické a podle mě nejlepší sérum na růst řas na našem trhu. Funguje úžasně a řasy mám skoro tak dlouhé, jako bych měla umělé. Hodně lidí se mě ptá na mé řasy, jen doporučuji No.1 Lash.

Eliška Bučková / modelka

Sérum No.1 Lash používám dlouho a mám ho ráda. Tohle je rozdíl po 3 měsících a pořád mi rostou. Můžu ho doporučit i holkám s citlivějšíma očima, protože neštípe v očích.

Edita / asistentka

Tohle sérum je v pohodě, žádný problém, nepálí v očích a oči ani nečervenají. Řasy jsou boží. Dost ztmavly a mám jich víc. Aspoň to vypadá, že jich je víc. A jsou o hodně delší.

Marika E. / prodavačka

No.1 Lash mám už podruhé a už u něj zůstanu. První lahvičku jsem vypotřebovala za necelý půlrok a řasy mám super dlouhé. Hlavně vypadají hustější, jak zesílily a taky vyrostly nové. Fakt super produkt!

Tereza Jitmarská / redaktorka

Právě si kupuji druhé sérum No.1 Lash a vidím tu možnost komentáře, tak se musím podělit o zážitky. Kdysi jsem nevěřila žádné kosmetice, která slibovala nějakou pozitivní změnu, protože díky Photoshopu je dnes možné “dokázat” cokoliv. Ale kamarádka si pořídila tohle sérum a já byla zvědavá jak dopadne. Výsledek mě ohromil a tak dlouhé řasy, jaké kamarádce narostly, jsem opravdu nečekala. Takže jsem si No.1 Lash také pořídila a dopadlo to stejně. Mám o hodně delší řasy, jsou tmavší, určitě silnější a daleko hustější, než jsem měla. Jestli taky nevěříte kosmetice, tohle Vás dostane. Určitě ho doporučuji.

Jolana Mádrová / školitelka

Tak se taky připojím s hodnocením. Hezký obal i flakon, šroubovací uzávěr a v něm aplikátor z lesku na rty. Musím říct, že se s tím snadno pracuje a na jedno namočení obtáhnu sérem obě oči. Sérum je taková hustější vodička bez zápachu i bez vůně. Nelepí. Nikde nepálí ani neštípe, ani oči mi nečervenají. Sérum používám ani ne 3 měsíce a už je hodně znát, že řasy rostou. Zatím si každý týden všímám nárůstu, tak si myslím, že ještě nějakou dobu porostou. I kdyby ale zůstaly už takhle, jsem spokojená. Měla jsem kraťoučké – asi 4mm, teď mám kolem 6mm, ale opravdu věřím že se ještě prodlouží. Já také mohu doporučit.

Karolína S. / zdravotní sestra

Boží, řasy jako panenka 🙂

Terinka / studentka

Já ho mám a funguje úžasně. Řasy jsou fakt dlouhé a opravdu v očích nepálí. Také ho doporučuji.

Aneta Višková / recepční

Funguje.

Deinsa H. / úřednice

Sérum je skvělé, řasy jsou opravdu fantastické.

Veronika H. / kadeřnice

No.1 Lash je skvělý. Nevěřila jsem, že by po nějakém séru řasy opravdu rostly, ale nechala jsem se přesvědčit reklamou a ono to opravdu funguje. Používám to druhý měsíc a řasy mám skutečně mnohem mnohem delší a vcelku i hustější. Také je vidět, že tmavnou. Určitě to doporučuji.

Katka / prodejní asistentka

Nejdřív jsem cítila jakoby šimrání ve víčkách, ale během dvou dnů to přešlo a řasy začaly viditelně růst. Používám to ráno i večer už asi 4 měsíce a řasy jsou nádherné. Jsou už hodně dlouhé a také ztmavly. A mám pocit že pořád rostou. No.1 doporučuji.

Markéta Čížková / realitní makléřka

Řasy jsou opravdu delší a tmavší. Sérum funguje výtečně, Používám jej 4 měsíce a všichni už si toho všímají. Také mohu doporučit.

Marcela Jiránková / servírka

Po dvou měsících je změna viditelná i na nenalíčených řasách. Řasy jsou opravdu nádherné, jak už jsou dlouhé, samy se podtočí k obočí. A když čtu ostatní recenze, že výsledný efekt je až za 4-6 měsíců, mám se opravdu na co těšit. Na otázky kam chodím na umělé řasy jsem si již zvykla 🙂

Lenka / zákaznice

Sérum je opravdu skvělé a plní přesně to co slibuje. Řasy jsou prodloužené, krásně zatočené a barva je výraznější. Mám poměrně citlivé oči a nosím kontaktní čočky a i tak sérum nezpůsobuje vůbec žádné podráždění. Chtěla jsem si opět nechat nalepit umělé a jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla dát nejdřív šanci séru, protože vlastní dlouhé řasy jsou mnohem lepší 😉

Gabriela / PR manažerka

Před týdnem jsem si koupila ten vychvalovaný zázrak a i když jsem tomu moc nevěřila, jsem překvapená. Jasně, že týden je krátká doba aby se něco stalo, ale už i teď vidím, že se řasy pomaloučku protahují. Určitě poreferuji ještě jednou třeba za čtvrt roku, ale zatím to vypadá, že se něco děje. Má to docela dobrý aplikátor, kterým sérum snadno nanesete. Sérum je taková hustější vodička a pěnový kartáček ho hezky natře na oční víčka. Oči mi nezčervenaly a ani to nijak nepálí, i když se mi povedlo si to máznout do oka. Po dvou dnech jsem měla pocit jakobych cítila, že se tam něco děje, ale nebylo to zarudlé. Teď, jak se pořád pozoruji, opravdu vidím, že to začíná pomaloučku poporůstat. Tak jsem zvědavá. Zatím je to hezké.

Jana Šumná / administrativa

Sérum používám k dnešnímu dni přesně tři měsíce a pořád v lahvičce nějaké je, takže skutečně dlouho vydrží a to ho nanáším ráno i večer. Řasy již stejnoměrně dorostly do jednotné délky a za poslední dobu mi snad nevypadla ani jedna. Mohu potvrdit, že i ztmavly, ale popravdě na tom mi až tak nezáleží, protože stejně používám řasenku. Právě v kombinaci se řasenkou směle konkuruje řasám umělým.

I. / recenzentka

Mám sérum měsíc a musím pochválit, že řasy fakt viditelně rostou. Je bomba vidět jak se prodlužují 🙂

Tereza Kocmanová / asistentka

Mám tohle sérum už podruhé. Řasy mám mnohem delší a pořád drží. Bála jsem se, že vypadají, ale nic. Asi normálně běžně padají, ale není to na řasách vůbec vidět. Oproti mým vlastním jsou řasy nejen dlouhé, ale také pevnější a silnější a hezky se prohýbají. Určitě si to budu kupovat i příště – to první vydrželo skoro půl roku.

Jana Smutná / operátorka

Doporučuji, i mě to funguje a také nepálí v očích.

Lenka / food blogerka