Mezinárodní den žen na růžové vlně

Už se nemůžete dočkat, až za 4 dny propuknou oslavy Mezinárodního dne žen? My také ne. Proto jsme si pro vás na našem e-shopu připravili pěknou „pink“ akci. Ke každé objednávce kosmetiky Di Angelo Cosmetics nad 500 Kč dostanete lahodný růžový sekt o objemu 0,2 litru jako dárek.

Vyberete si náš bestseller – růstové sérum na řasy No.1 Lash? Možná dáte přednost hydratačnímu pleťovému séru No.1 Gold nebo anti-age krému na dekolt a krk No.1 Bust. Že byste raději do 5 minut omládla až o 10 let? Pak sáhněte po očním krému No.1 Lift pro okamžité vyhlazení vrásek. Třeba ale patříte k fanynkám našich třpytek na rty a tělo Angel Lips, anebo si potrpíte na čisté ruce, ke kterým vám pomůže čisticí a pečující gel No.1 Hand.

Krása naší aktuální akce spočívá v tom, že nezáleží na skladbě produktů, které skončí ve vašem košíku. Stačí, aby vaše objednávka přesáhla částku 500 Kč a automaticky k ní dostanete růžový sekt jako dárek.

Naše „růžová“ MDŽ akce trvá až do 8. března 2021, a protože zahrnuje alkoholický nápoj, je určena pouze osobám nad 18 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA ImageZměna obrázku